Вівторок, 19.06.2018, 23:15
Гуманітарний відділ Зимнівської сільської ради
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Травень » 16 » Свято обдарованих учнів "Зоряний олімп"
10:33
Свято обдарованих учнів "Зоряний олімп"

15 травня в актовій залі ООЗ НВК с.Зимне відбулося свято вшанування обдарованих учнів  та творчих педагогів Зимнівської ОТГ "Зоряний олімп" .

  Гостями свята були: помічник народного депутата І.Гузя - Андрій Бокоч, керівник Володимир-Волинського осередку партії УКРОП - Сергій Радкевич, очільник Зимнівської громади -  В’ячеслав Католик, заступник - Василь Поліщук, методисти МК, директори шкіл, педагоги, батьки,учні.

8 комплектів навушників і 16 флешок на 32 і 16 ГБ отримали учні від гостей, а також грошові сертифікати на отримання стипендій та грошових винагород, % доплат до посадового окладу відтепер в активному користуванні учнів та вчителів ЗОШ, які стали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад, учнів-членів МАН, призерів творчих конкурсів та спортивних змагань.

Мельничук Аліна, учениця 11 класу НВК с.Зимне за зайняте II місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з екології,  за зайняте III місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з біолології,за зайняте III місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України номінація «Охорона довкілля та раціональне природокористування», учитель Подзізей Борис Анатолійович

- Лавринюк Катерина учениця 11класу НВК с.Зимне за зайняте II місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з екології, за зайняте II місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України»Екологія», учитель Подзізей Борис Анатолійович

-   Охрімчук Ольга учениця 10 класу НВК с.Зимне  за зайняте I місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (Загальна біологія), учитель Подзізей Борис Анатолійович

- Козун Ірина учениця 11 класу НВК с.Зимне за зайняте III місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, за зайняте III місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (українська мова),учитель Дружук Світлана Володимирівна, за зайняте III місце  у Всеукраїнській олімпіаді з філософії ( на англійській мові), вчитель Жаловага Галина Володимирівна.

-   Мігун Тетяна учениця 9 класу НВК с.Зимне за зайняте IIмісце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція образотворче мистецтво), за зайняті два III місця у Всеукраїнському заочному конкурсі робіт юних фотоаматорів “Моя Україно!” (номінації «Жанрове фото», «Портрет», за зайняте IIмісце у Всеукраїнському конкурсі  з інформаційних технологій для дітей та молоді "ITalent" (номінація «2-D анімація») вчитель Гудим Олександр Богданович.

-  Чемко Софія, учениця 10 класу НВК с.Зимне  за зайняте III місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Агрономія»), учитель Подзізей Борис Анатолійович

Васейко Тетяна, ученицю 8-А класу НВК с.Зимне  за зайняте II місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з біолології, учитель Подзізей Борис Анатолійович, за зайняте I місце в Обласному етапі ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, учитель Синчук Галина Яківна

 

- Мазур Євген учень 9 класу Селецької ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Олени Полонської - філії ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с. Зимне, за зайняте ІІІ місце в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, учитель Бобко Олександр Михайлович

–   Мамай Костянтин, учень 8 класу ЗОШ І-ІІ ступенів  с. Хмелівка,за зайняте ІІІ місце  в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з географії, учитель Литвинчук Сергій Андрійович.

- Білохвіст Аліна, учениця 7 класу ООЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей" с. Зимне, за зайняте ІІ місце  в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з математики, вчителі: Кротач Галина Петрівна, Матвіюк Юрій Володимирович, за зайняте ІІІ місце в обласному етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учитель Дружук Світлана Володимирівна 

-     Цизь Сергій, учень 9 класу ЗОШ І-ІІ ступенів  с. Хмелівка, за зайняте ІІІ місце  в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з історії,учитель Цизь Євген Євгенович.

- Головенко Діана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІ ступенів  с. Бубнів, за зайняте ІІІ місце  в обласному етапі всеукраїнської олімпіади з історії, учитель Жаловага Валентин Миколайович.

- Бацанська Вікторія, учениця 10 класу НВК с.Льотниче за зайняте I місце в обласному етапі  ХVІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднайтеся ж, брати мої!» у номінації «Література», вчитель Слабкевич Оксана Євгеніївна

  • Рожок Софія, учениця 10 класу НВК с.Зимне за зайняте II місце в обласному конкурсі малюнків в техніках живопис, графіка, комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику (номінація «комп’ютерна графіка»), вчитель Гудим Олександр Богданович
  • Денискіна Оксана, учениця 9 класу НВК с.Льотниче за зайняте  ІІ місце з бігу на 400 м у командному чемпіонаті Волинської області з легкої атлетики, тренер Матвейчук Галина Володимирівна, за зайняте ІІ місце з бігу на 400 м на ХV спортивних іграх школярів Волині з легкої атлетики 11.10.2017 р. Вчитель фізичної культури Гнатюк Сергій Іванович

  • місце з бігу на IІІ та учень 9 класу НВК с.Льотниче за зайняте Пасальський Максим,
    1500 м чемпіонаті Волинської області з легкої атлетики, тренер Матвейчук Галина Володимирівна.
  • Кращі вокальні та хореографічні колективи:
  • фольклорний гурт «Берегиня»  за зайняте III місце у відкритому фестивалі-конкурсі пісні та танцю національних меншин «Україна мій дім»( номінація вокал),  керівник Людмила Гендис
  • Хореографічний колектив  «Дивограй» за зайняте III місце у відкритому фестивалі-конкурсі пісні та танцю національних меншин «Україна мій дім»( номінація хореографія), керівник Демосюк Ольга Євгеніївна
  • За плідну працю і результативну  підготовку учнів були відзначені грамотами і сертифікатами на щомісячну  доплату кращі педагоги ЗОШ:
  • Дружук Світлана Володимирівна, учитель української мови та літератури НВК с.Зимне  дипломом I ступеня за активну участь у 22 обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та мультимедійний посібник до вивчення біографії письменників у 9 класі а новою програмою, за підготовку переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, за підготовку переможця обласного етапу 8 міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка

    Бабійчук Ольга Григорівна, учитель фізики НВК с.Льотниче, переможець першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та лауреат III премії другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

    Подзізей Борис Анатолійович, учитель біології та екології НВК с.Зимне за підготовку переможців IIIетапу Всеукраїнської олімпіади з біології та екології

    Бобко Олександр Михайлович, учитель трудового навчання Селецької ЗОШ I-IIст. за підготовку переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з   трудового навчання

    Литвинчук Сергій Андрійович, учитель географії  ЗОШ I-IIст. с.Хмелівка за підготовку переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

    Жаловагу Валентина Миколайовича, учителя історії ЗОШ I-IIст. с.Бубнів за підготовку переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

    Цизь Євген Євгенович, учителя історії ЗОШ I-IIст. с.Хмелівка за підготовку переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

    Кротач Галину Петрівну, учителя математики НВК с.Зимне за підготовку переможця IIIетапу Всеукраїнської олімпіади з математики

    Матвіюк Раїса Михайлівна, учитель української мови та літератури НВК с.Селець  дипломом III ступеня за активну участь у 22 обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та методичні рекомендації «Використання інноваційних форм і методів на уроках позакласного читання з української літератури»

       дипломом III ступеня нагороджується творча група вчителів української мови та літератури у складі: Слабкевич О.Є., Шелест І.М., Дружук С.В., Бігун Л.С., Свідерської С.О.,Горбунової Н.Є. за активну участь у 22 обласній виставці дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» та збірник вправ і завдань «Плекаємо юного філолога»

    Матвійчук Тетяна Матвіївна, учитель історії НВК с.Зимне за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» збірник диктантів з історії України, 8 клас

    Степанюк Юлія Юріївна, учитель інформатики НВК с.Зимне за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» збірник вправ «100+1задача для підготовки до олімпіади з інформаційних технологій»

    Костюк Тетяна Володимирівна, учитель початкових класів НВК с.Зимне за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» за дидактичні матеріали «Відкриваємо книгу природи»

    Лукашевич Мирослава Євгенівна, учитель початкових класів ЗОШ I-II ст. с.Хмелівка  за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» збірник вправ «У країні здоровя»

    Ткачук Оксана Леонідівна, учитель основ здоровя та практичний психолог ЗОШ I-II ст.с.Бубнів НВК за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» методична розробка «використання елементів тренінгу на у роках основ здоровя»

    Горбунова Наталія Євгенівна, учитель початкових класів ЗОШ I-II ст.с.Селець за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» збірник вправ і задач «Цікава математика», за участь у I турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Українська мова і література»

    Васильчук Алла Степанівна, учитель початкових класів НВК с.Льотниче  за активну участь у I етапі 22 обласної виставки дидактичних та методичних матеріалів «Творчі сходинки педагогів Волині» методична розробка «Інтегровані уроки у початковій школі»

    Гнатюк Сергій Іванович, учитель фізичної культури НВК с.Льотниче за участь у I турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Фізична культура»

    Свідерська Світлана Олександрівна, учитель української мови і літератури ЗОШ I-IIст.с.Бубнів за участь у I турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації«Українська мова і література»

    Головенко Неля Григорівна, учитель фізики НВК с.Зимне за участь у I турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Фізика»

    Гаманович Павло Вячеславович, учитель фізичної культури НВК с.Зимне за участь у I турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінації «Фізична культура»

    Матвіюк Юрій Володимирович, учитель математики НВК с.Зимне за підготовку переможця III етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

    Синчук Галина Яківна, Жаловага Галина Володимирівна, Гудим Олександр Богданович, Слабкевич Оксана Євгеніївна

  • На святі линули слова вдячності і для батьків від заступника сільського голови Василя Поліщука

Переглядів: 39 | Додав: 19natalia76 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook
  • Copyright MyCorp © 2018
    Хостинг від uCoz