Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 26 » Першість району з легкоатлетичного кросу
11:06
Першість району з легкоатлетичного кросу

20 квітня в парку «Слов'янський» м. Володимир-Волинський проведено першість району з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь 160 учнів з 21 загальноосвітньої школи району. Юнаки та дівчата змагалися з бігу на 500 та 1000 метрів.

Учні шкіл Зимнівської громади показали хороші результати та стали призерами змагань. Зокрема: в особистому заліку з бігу на 500м серед юнаків ЗОШ І-ІІ ст. Цизь Сергій, учень ЗОШ І-ІІ ст. с. Хмелівка, зайняв ІІІ місце, а серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. на дистанції 500 м. І місце посіла учениця НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче Денискіна Оксана. Також на дистанції 1000 м І місце вибороли: учениця ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів Борій Христина та учень НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче Пасальський Максим, а ІІІ місце в учня ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів Любуха Владислава.

В загальнокомандному заліку серед ЗОШ І-ІІ ст. ІІІ місце у ЗОШ І-ІІ ст. с.Хмелівка, а серед ЗОШ І-ІІІ ст. ІІ місце за НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок» с.Льотниче, ІІІ місце у ЗОШ І-ІІІ ст. с.Бубнів.

Переглядів: 23 | Додав: Kuivtam | Рейтинг: 0.0/0